Hakkımızda

Şirketimiz

Firmamız mekanik ekipmanlar yapım üreticisi olarak, gıda makinaları, sanayi makineleri ve tarım  makineleri  araştırma, imalat ve ticarete entegre modern bir işletmedir.

Firmamız  profesyonel  ekiplerle çalışmaktadır. Çalışmalarda mekanik deneme uygulamasında her türlü proje, aşaması Ar-Ge amaçlı çalışmalarımız, Markamıza, makine imalat noktası oluşturmuş ve bu ürünlerimiz çıkış sonrasında olağanüstü gelişme göstermiştir.

Firmamız 2002 yılında ticaretten, imalat ve sanayiye adım atmıştır. Çeşitlendirilmiş ekip ve ekipmanlar kalite geliştirme , imalatı, satış ve sonrasında destek hizmeti vererek, teknik gücümüzden, hem firmamız hemde müşterilerimiz mutluluk duymaktadır. Gelişmiş mekanik ve teknik ekipmanlar siensi tornalar kullanarak, lazer kesim kullanarak, projelendirilmiş ve kayıtlara geçilmiş, standart yedek parçayı her zaman üretebilmektedir.

Firmamız çeşitli gelişmiş üretim ve işleme teknolojisini kullanarak, yenilikçi üretime açıktır. Müşterilerimize sunduğumuz gıda makinaları kapsamlı hizmet, endüstriyel makine ve tarım donatımı  mesleğidir. Test merkezimizde  cihazları muayene ederek ürün kalitesini sağlamak için ürünlerimizi firmamız da kontrol ediyoruz. İhracat bağlantıları arıyoruz. Teknik yeniliklere bağlı kalmaktayız. Kararlıyız ürünleri en iyi kalitede ve satış sonrası hizmeti önemsiyoruz.  müşterilerimizle özenli istişareler, müzakereler ve sonrası- satış hizmetleri, satış sonrası hizmetleri karşılamak için, yeni ve eski müşterilerimiz iş görüşmesi için bize ulaşmaktan çekinmeyiniz.

Sipariş için irtibata geçiniz
Fabrika-ALİ Paslanmaz Çelik Mamülleri
Ali BATUM Demirciler Sanayi Sitesi 2. Yol No: 32 Zeytinburnu  / İSTANBUL

İş Tel:0(212)546 5268- WatsApp,Gsm:0(544) 722 56 69 Gsm: 0(532) 658 13 65